Derya Lastik

Hakkımıza

Kauçuk ve Plastik mamuller, Yol-Kasisi kauçuk kasisler üreticisi olan Derya Lastik Ldt. Şti. 1994 yılında, halen büromuzun da içerisinde bulunduğu İstanbul-Demirkapı semtinde, 50m² alan üzerine kurulu lokasyonunda, 3 personeli ile faaliyete başlamıştır. Her yıl çalışma alanımızı daha da büyütüp iyi bir hizmet seviyesine ulaşabilmek için, imalat alanımızı 50m² den 1200 m² ye, büyüttük.

Bunun yanı sıra, TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi belgesi çalışmalarımızı tamamlamaktan gurur duyarken, Elastomer Mesnet ürününde TSE Türk Standartlarına Uygunluk Belgesi‘ni aldık. Diğer belgeler hususunda çalışmalarımıza hızla devam ediyoruz. Yeni bir oluşum içine de girmiş bulunmaktayız.

Firmamızın imalat çeşidi; Kauçuk Enjeksiyon baskı, Plastik Enjeksiyon baskı ve kompresyon teknikleri uygulanarak, trafik malzemeleri imalat ve satışı, lastik ve plastik conta imalatı, Kauçuk Hız kesici Yol Kasisi, Köprü, Stadyum, Viyadük ve benzeri inşaatlara Elastomer Mesnet Takozu imalatı, Robot teknolojisi kullanan Otomotiv sektöüne, Cam sanayi sektörüne, Yumurta üretim tesislerine, Etiketli Plastik Ambalaj imalatı vb. sektörlere, körüklü vakum lastiği imalatı, Gıda ve Medikal steril ürün paketleme Multivac Ambalaj Makinesi yapıştırma kalıbı contası, Hidrolik pnömatik sistemlere O-ring ve Keçe imalatı, Uçak’ları park alanında sabitlemek için Uçak Takozu üretimi ve değişik birçok sektörlere Lastik, Plastik, Klingrit hammaddelerden Contalar üretmekteyiz. Tamamen standartlaşmış ürünlerimizin yanında, müşteri ve firma özel imalat isteklerini karşılayabilmek en büyük misyonumuzdur. Plastik ve kauçuk mamulleri imalatçısı olarak hizmetinizdeyiz.

Kaliteli Hizmet

Bizi Arayın